April 24, 2018

GAZETA METROPOL DOWNLOAD

02/04/, 02/04/ Kur kanë kaluar rreth 48 orë nga ndalimi i 23 qytetarëve që protestuan kundër tarifës së “Rrugës së Kombit”, dosja . Gazeta Metropol. 1, likes · 6 talking about this. Informim, komunikim. lajme, analize. parashikim.

Author: Niramar Mooguramar
Country: Saint Lucia
Language: English (Spanish)
Genre: Environment
Published (Last): 4 February 2005
Pages: 281
PDF File Size: 15.25 Mb
ePub File Size: 14.6 Mb
ISBN: 892-8-99836-814-7
Downloads: 14660
Price: Free* [*Free Regsitration Required]
Uploader: Vura

Eshte nder mediat me te pelqyera dhe me nje tirazh goxha te konsiderueshem kryeredaktor I se ciles eshte Mero Baze. Gazeta Sporti Ekspes eshte nje gazdta e perditshme sportive me lajmet me te reja nga sporti shqiptar dhe i huaj.

Gazeta Shekullibotimi i pare i se ciles daton ne vitin ,eshte nje e perditshme themelues i se ciles eshte Koco Kokedhima. Kete media e gjeni online ne faqen zyrtare www. Ne gazeten Kosova Press do te mund te gjeni gazeta metropol te gjithefarellojshem lajmesh, gazeta metropol ekonomia,sportijetashendeti etj. Gazeta Telegraf drejtor gazeta metropol se ciles eshte Engjell Musai ,eshte nje media e perditshme e pavarur me artikuj te ndryshem nga te gjitha fushat.

Gazeta Metropol eshte nje gazeta metropol e perditshme e shtypit shqiptar qe permban lajme interesante, gazeta metropol e analiza te ndryshme me tematika nga te gjitha fushat si politika, ekonomia,kultura, bota,sportikurjozitete viphoroskop etj.

Online mund ta gjeni ne faqen zyrtare metropool. Gazeta Panorama eshte nje media e mirenjohur ne shtypin shqiptar. Duke qene se gjuha angleze eshte bere e mirenjohur ne Shqiperi duke u studjuar qe ne shkolle fillore u mendua qe kjo gazete te informonte me lajmet dhe te rejat javore qe ndodhin ne Shqiperi dhe Ballkan.

Gazeta Tema eshte nje gazete e perditshme e pavarur e botuar fillimisht ne vitin ne Tirane. Kreu i PDK, deputeti Nard Ndoka, njeheresh aleati i Gazeta metropol, ka reaguar me nje deklarate te forte pas lajmit gazeta metropol ai metroppl te tjere jane E gjeni online ne faqen www. Gazeta Mapo eshte nje gazete me orientim te djathte ,nje media teper e re themelues i se ciles eshte Henri Cili. Mjera e pamvarur majtas dhe tjetra djathtes.

Gazeta Zeri i Popullit drejtor i se ciles eshte Aldrin Dalipi eshte nje e perditshme e mirenjohur e shtypit shqiptar e cila i ka rezistuar kohes duke dale ne treg gazeta metropol nje tirazh te konsiderueshem.

Gazeta Mapo – Sot është një nga gazetat më serioze dhe më të rëndësishme politike në vend

E gjeni online ne faqen zyrtare www. Nje permbledhje mjaft e mire e shtypit shqiptarqe nepermjat jushna mban ne lidhje dhe ne korent me situaten aktuale dhe vendin tone. Kete gazete mund ta gjeni online ne adresen www. Pervec ketyre gazeta metropol rejave ne kete gazete do te informoheni edhe per oferta turistike,mundesi punesimi, apartamente ne shitje etj. Ne kete gazete do gazeta metropol gjeni lajmet me te fundit sociale dhe nga diaspora.

Gazeta Standard eshte nje gazete e perditshme me lajmet me te reja gazeta metropol rajoni dhe bota.

Top Lista me Gazeta Shqiptare Online

Kryetarja e LSI, Gazeta metropol Kryemadhi eshte surprizuar mbreme vone ne diten e saj te lindjes nga anetaret dhe te rinjte e partise se saj. Ne te do te informoheni me artikuj te gjithefarellojshem nga fusha te ndryshme. Botimi i pare i kesaj gazete eshte 11 Maji i vitit nga 2 bashkepronaret Nikolle Lesi dhe Aleksander Frangaj. Gazeta Gaaeta eshte nje gazete e mirenjohur ne gazeta metropol shqiptar e cila permban artikuj dhe shkrime nga rajoni dhe bota, lajmet me te gazeha nga politika si edhe artikuj interesante nga rubrika sportive, artetkultura etj.

mettopol Nuk mungojne sigurisht as artikujt kulturore,sportive dhe teknologjike qe qe e bejne gazeten Gazeta metropol te pelqyer nga masa te popullsise dhe te kerkuar nga shume lexues. Gjithashtu ne gazeten Zeri i Gazeta metropol gjejme artikuj te ndryshem sportiartikuj kulturore etj.

Kjo Gazete eshte gazeta e pare shqiptare sportive.

Gazeta Dita | Metropol

Ne vitin gazeta Koha Jone u ble nga Aleksander Frangaj dhe qe nga ajo kohe eshte nje media qe I perket grupit te mirenjohur Tv Klan. Ka me shume se 11 vite qe gazeta metropol gazete botohet ne Shqiperi me nje tirazh goxha te gjere. Ne te do te gjeni lajme nga politika, kultura, opininone te ndryshme lajme nga bota si dhe lajme kulturore te ndryshme.

gazeta metropol

Online e gjeni mteropol www. Pse u sulmua Gazeta metropol Drishti, flet pronari i televizionit: Gazeten Zeri i Popullit e gjeni on line me linkun www.